لبنان

موزه ملی بیروت

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

مردم از بیروت، پایتخت و بزرگترین شهر در لبنان به دلایل بسیاری بازدید می‌کنند. این شهر به مسافران فرصتی را برای یادگیری در مورد یک فرهنگ متفاوت، با غذاهای قومی را می‌دهد و درای تعداد بی شماری جاذبه گردشگری می باشد که ممکن است ساعتها وقت شما را بگیرد ،یکی از این جاذبه های گردشگری ،موزه ملی نام دارد .این موزه در شهر بیروت واقع شده است که نمادی از سیر تاریخ و تمدن‌هایی که در لبنان برپا بوده است را به نمایش گذاشته شده است.

موزه ملی بیروت

موزه ملی بیروت

موزه ملی بیروت بعنوان یکی از جاذبه های گردشگری لبنان سالیانه میلیونها مسافر را به خود جذب کرده است و یکی از مزایایی این موزه اینست که به شما راهنمایی های رایگان در مورد این موزه داده می شود بدون اینکه هیچ هزینه ای از شما بگیرند ،به مدت 45 دقیقه و به زبان های انگلیسی، عربی و فرانسوی از ساعت ده و نیم تا دوازده و از دو بعدازظهر تا سه و نیم بعدازظهر دایر می باشد و موزه همچنین فیلمی 12  دقیقه ای از نجات موزه و اشیاء آن در طول جنگ و بازسازی آن را نمایش می‌دهد. اتاق نمایش سمت راست درب ورودی قرار دارد، و در سمت چپ درب، یک فروشگاه هدایا موجود است.

  • آدرس موزه ملی بیروت :Museum Street, Beirut, Lebanon
موزه ملی بیروت لبنان

موزه ملی بیروت لبنان

موزه ملی لبنان

موزه ملی لبنان

موزه ملی در بیروت

موزه ملی در بیروت

موزه ملی در بیروت

موزه ملی در بیروت

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×