لبنان

آب و هوای کشور لبنان

یکی از مهم ترین کشورهای توریستی دنیا ،لبنان است،از آنجا که این کشور سالانه میزبان شمار زیادی از گردشگران از سراسر دنیاست که تور لبنان را انتخاب می کنند،شرایط آب و هوایی لبنان نقش زیادی در زمان ازدحام گردشگران خواهد داشت.اما از آنجا که هر ناحیه کشور دارای شرایط بخصوص و متفاوتی ست،در تمام ایام سال از گردشگر خالی نخواهد بود پس بنابراین گردشگران مایلند از آب و هوای لبنان مطلع شوند.

آب و هوای لبنان در نوروز

آب و هوای لبنان در نوروز

اب و هوای لبنان بیروت کاملاً مدیترانه ای است یعنی شما در این شهر تابستانهای گرم و زمستانهای نسبتاً سرد را تجربه خواهید کرد و اغلب گردشگران لبنان این منطقه را برای گردش در فصل بهار انتخاب می کنند و در ماه های بين آبان تا ارديبهشت ممکن است باران هاي بسيار شديدی ببارد پس چتر به همرا داشته باشید.

آب و هوای لبنان در فروردین

آب و هوای لبنان در فروردین

بهترین زمان رفتن به لبنان بین ماه های اسفند و فروردین یا شهریور تا آبان است، در این زمان آب و هوای كشور لبنان بسیار معتدل و مطلوب است و توریست هایی که علاقمند به اسکی بازی هستند می توانند از پیست های بیروت که بین ماه های دسامبر و فوریه باز هستند استفاده کنند و مرداد ماه گرمترین ماه سال در لبنان می باشد و داشتن کرم ضد آفتاب و کلاه لبه‌دار، از واجبات سفر بشمار می آید.

آب و هوای لبنان در زمستان

آب و هوای لبنان در زمستان

به شما پیشنهاد میکنیم در سفر به لبنان حتما به سواحل تفریحی لبنان که بسیار دیدنی ست بروید و از دیدنی های لبنان لذت ببرید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×