لبنان

دانستنی گردشگری لبنان

سفر به لبنان با شهرهای غرق در تاریخ، سواحل و حومه های زیبای، وعده تعطیلات مسحور کننده می‌دهد.جاذبه‎های متنوع مانند ویرانه‌های باستانی تا استراحتگاه های ساحلی لوکس در کنار دریای مدیترانه خسته ترین مسافران را اسیر و شیفته خود خواهد کرد.لبنان یا عروس خاورمیانه کشوری در غرب آسیاست که از شمال با سوریه و در جنوب با اسرائیل مرز مشترک دارد و ویژگی‌های برجسته‌ای دارد اما بسیاری از مقصدهای بزرگ دیگر نیز وجود دارد.

دانستنی های گردشگری لبنان

دانستنی های گردشگری لبنان

شهرهای توریستی لبنان که در صنعت گردشگری این کشور تاثیر گذارند عبارتند از : بیروت ، طرابلس ، زحله ، صيدا و …اما باید گفت که بعضی شهرهای لبنان فقط و فقط جنبه تفریحی دارند و بعضی شهرها دارای مراکز اداری و تجاری لبنان هستند.شهرهای ساحلی لبنان که بیشتر دارای تفریحات ساحلی می باشد مثل تیر فصل شلوغی آن تابستان و بهار می باشد.در این فصل تور لبنان پر رونق هستند و تقریبا در زمستان به حالت تعطیل در می آید.

 

مرداد گرمترین و دی و بهمن سردترین ماه های سال در لبنان هستند و بهترین زمان برای سفر به لبنان فصل بهار و پاییز ااست. چرا که دمای هوا معتدل و بارش باران هم به ندرت اتفاق می افتد در ضمن زمستان‌های لبنان هم بارندگی های زیادی را بدنبال دارد اما هوای آنجا زیاد سرد نمی شود.

 

اطلاعات کلی درباره کشور لبنان

 • پایتخت : بیروت
 • زبان رسمی: عربی
 • واحد پول:پوند لبنانی (ليره)
 • جمیعت: 4224000 نفر
 • مختصات جغرافیایی: 33 درجه و 50 دقیقه شمالی 35 درجه و 50 دقیقه شرقی
 • پیش شماره : 00961

 

موارد پیشنهادی در سفر به کشور لبنان

 1. معروف ترین غذاهای لبنانی
 2. جاذبه های گردشگری لبنان
 3. بهترین مراکز خرید در لبنان
 4. بهترین هتل های لبنان
 5. و …
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×