لبنان

تور لبنان

تحصیلات و تجربه کاری ما در خصوص گردشگری به ما این جرات را می دهد که خود را متخصص در ارائه بهترین تور لبنان و سفر های گروهی بدانیم.آژانس سعادت سیر گیتی مجری مستقیم تور لبنان با توجه به ارتباط نزدیکی که با هتلداران و شرکت های هوایی دارد، ارائه دهنده بهترین ها میباشد برای سفر به لبنان و شرکت در تور لبنان پاییز 96 می توانید با ما همراه باشید.

تور لبنان تابستان

تور لبنان تابستان

راهنمای سفر به لبنان

لبنان کشوریست در غرب آسیا که به دلیل وجود زیبایی های بیشمار به عروس خاورمیانه معروف می باشد.این کشور در شمال با سوریه و در جنوب با اسرائیل همسایه است و در کنار دریای مدیترانه و خاورمیانه قرار گرفته است.پایتخت آن بیروت و مساحتی بالغ بر 452.10 کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است.دین 60 % لبنانی ها ،مسلمان و 40 % آنها مسیحی ست و دارای شهرهای توریستی زیادی از جمله :طرابلس، صیدا، صور، نبطیه، زحله، بعلبک، جونیه و … می باشد.

  • زبان رسمی: عربی
  • واحد پول:پوند لبنانی (ليره)
  • جمیعت: 4224000 نفر
  • مختصات جغرافیایی: 33 درجه و 50 دقیقه شمالی 35 درجه و 50 دقیقه شرقی
  • آب و هوای لبنان: هوای سواحل لبنان در زمستان ها سرد و بارانی و در تابستان ها گرم و شرجی است.
  • پیش شماره : 00961
تور لبنان

تور لبنان

بهترین زمان برای سفر به لبنان

مرداد گرم ترین و دی و بهمن سردترین ماه های سال در لبنان هستند.اگر می خواهید سفری به یادماندنی داشته باشید ، فصل بهار و پاییز انتخاب مناسبی خواهد بود.چرا که دمای هوا معتدل و بارش باران هم به ندرت اتفاق می‌افتد.زمستان‌های لبنان هم بارندگی های زیادی را بدنبال دارد اما هوای آنجا زیاد سرد نمی شود.

 

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×