لبنان

زبان رسمی مردم لبنان

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

لبنان یکی از کشورهای توریستی در غرب آسیا ست ،این کشور لبنان شمال با سوریه و در جنوب با اسرائیل مرز همسایگی دارد.لبنان یک محل عالی برای بازدید مسافرانی است که اولین و یا چندمین سفر خود به خارج از کشور را تجربه می‌کنند. این تا حدودی به این دلیل است که موانع زبان برای کسی که به زبان فرانسوی و انگلیسی صحبت می کند وجود ندارد، هر چند که در اینجا می توانید زبان‌هایی از سراسر جهان را بشنوید.

زبان رسمی مردم لبنان

زبان رسمی مردم لبنان

زبان رسمی مردم لبنان  (language lebanon) زبان عربی می باشد، اما هر یک از اقلیتهای نژادی به زبان خود سخن می‌گویند. زبان فرانسه هم در این کشور کاربرد دارد. لهجه لبنانی از شاخهٔ عربی شامی است برای مثال در این کشور تلفظ واج «ج»، «ژ» خوانده می‌شود. به جای «ق»، حرف «ئ» و به جای «ث» نیز «ت» تلفظ می‌شود. برای مثال کلمهٔ کثیر به معنای زیاد، کتیر تلفط می شود در ضمن ادیان و مذاهب در لبنان متفاوت می باشد که شامل موارد زیر می باشد.

  • اهل سنت
  • مسیحیان
  • دروزیان
  • علویان
  • اسماعیلیه
زبان رسمی مردم لبنان

زبان رسمی مردم لبنان

زبان مردم لبنان

زبان مردم لبنان

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×