لبنان

غار جيتا در لبنان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اگر تور لبنان نوروز 97 را انتخاب کرده اید و می خواهید برای سفرتان برنامه ریزی کنید به شما پیشنهاد میکنیم که لیست برترین جاذبه های طبیعی در لبنان را حتما ببینید ،در این لیست می توانید آنهایی که با سلیقه و شرایط سنی شما و دوستانتان همخوانی دارد را انتخاب کنید و لحظه لحظه از سفرتان لذت ببرید .یکی از مواردی که در این لیست به چشم میخورد ،غار جیتا در لبنان است.این موزه یک آثار باستان شناسی بشمار می آید و برای علاقمندان یک نوع غار تاریخی محسوب می شود.

غار جعیتا در لبنان

غار جعیتا در لبنان

در سفر به لبنان از مکانهای دیدنی لبنان دیدن کنید.غار جعیتا (jeita grotto lebanon) که در لبنان وجود دارد از دیدنی های لبنان بشمار می آید .این غار در 20 کیلومتری بیروت و در دره نهر الکلب واقع‌ شده است و به دلیل نزدیکی به باغ وحش لبنان گردشگران بیشماری را به خود جذب کرده است .به گفته گزارشگران این غار به دلیل وقوع جنگ چندسال بسته بود و ورود به این غار ممنون بوده ولی خوشبختانه به‌ تازگی امکان بازدید از آن برای گردشگران فراهم شده است.

غار جعیتا لبنان

غار جعیتا لبنان

غار جيتا در لبنان

غار جيتا در لبنان

برای رفتن به غار جعیتا لبنان با استفاده از اتومبیل های مینی ممکن ست که بتوانید به دهانه غار برسید .پس از آن با یک غار بالایی و یک غار پایینی مواجه خواهید شد. بازدید از غار پایینی تنها با قایق‌های تعبیه شده در آن امکان‌ پذیر خواهد بود، زیرا در کانال‌های بستر این غار، رودخانه‌ ای در جریان است. در بازدید از غار بالایی، با بزرگ‌ ترین استالاگتیت شناخته شده در جهان روبرو خواهید شد پس بازدید از این غار را از دست ندهید .

غار جیتا لبنان

غار جیتا لبنان

غار جیتا لبنان

غار جیتا لبنان

غار جيتا در لبنان

غار جيتا در لبنان

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×