لبنان

بهترین رستوران های لبنان

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

برای کسانی که می خواهند به لبنان و بیروت سفر کنند و لذت طعم غذای اصیل عربی را بچشند، ما در اینجا راهنمای جدید و منحصر به فرد در مورد هر آنچه در زمینه غذا در پایتخت لبنان نیاز دارید را فراهم آوردیم.کشور لبنان یکی از شهر های شلوغ در غرب آسیاست که از نظر تنوع غذایی خصوصا غذا های عربی این شهر نسبت به شهر های دیگر برتری دارد.در ادامه به معرفی برخی از رستوران های موجود در این شهر می پردازیم که خود یکی از جاذبه های گردشگری لبنان محسوب می شوند.

رستوران های لبنانی

رستوران های لبنانی

1. رستوران کاپیتول لبنان

رستوران Capitole در شهر بیروت واقع شده است با رفتن به این رستوران می توانید کل شهر بیروت را مشاهده کنید چون این رستوران برروی پشت بام یک ساختمان ساخته شده است.

انواع غذا های عربی و بین المللی با کیفیت بالا را می توانید در این رستوران شیک و لوکس که دکوراسیونی زیبا دارد،امتحان نمایید. در آن جا موقع صرف غذا می توانید از موسیقی زنده نیز لذت ببرید. البته باید خاطر نشان کرد که این رستوران گران قیمت ترین رستوران شهر و البته از بهترین رستوران های لبنان است.

رستوران کاپیتول لبنان

رستوران کاپیتول لبنان

رستوران کاپیتول بیروت

رستوران کاپیتول بیروت

2. رستوران دیپن دیپ لبنان

رستوران dipndip یک رستوران معروف با انواع غذاها،دسرها و شکلات شیرین می باشد .بیشتر کسانی که به این رستوران میروند عاشق غذاهای شیرین هستند . dipndip تقریبا 7 سال ست که ساخته شده است و مردم لبنان بر این عقیده هستند که این رستوران توسط 2 عشق شکلات یعنی Firas Daker و Amer Haffar بنیان گذاری شده است و محصولاتی که در این رستوران می توانید بچشید شامل :پنکیک ها، برونی ها، وافل ها و کیک های میوه ای می شود.

معروفترین رستوران های لبنان

معروفترین رستوران های لبنان

بهترین رستوران های لبنان

بهترین رستوران های لبنان

3. رستوران کلاسیک برگر لبنان

رستوران Classic Burger در منطقه اشرفیه بیروت مشغول خدمت رسانی به علاقه مندان است،یکی از لوکس ترین و زیباترین رستوران های لبنان است. در منوی آن غذا های متنوع و عالی عربی، بین المللی و … به مهمانان عرضه می شوند که در بین آن ها غذا های حلال هم می توانید سفارش دهید.

آدرس رستوران های لبنانی

آدرس رستوران های لبنانی

4. رستوران عبدالرحمان حلاب و پسران لبنان

در منوی این رستوران غذا های عربی، مدیترانه ای و بین المللی با کیفیتی را می توانید بیابید. دیوار های کاشی کاری و کنده کاری شده به همراه درب و پنجره های چوبی دکوراسیونی سنتی و البته متفاوت را در این رستوران ایجاد نموده اند که همن باعث تفاوت آن با سایر رستوران های شهر شده است.رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons رستورانی ست که فقط غذاهای عربی سرو می شود .این رستوران در سال 1881 افتتاح شد. بشقاب مشهور و مخصوص این رستوران، Lahm Bi Ajeen نام دارد که نوعی نان بسیار خوشمزه است که با گوشت فصلی پوشانده شده است.

رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons

رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons

رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons

رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons

5. رستوران بربر بیروت

اگر علاوه بر کیفیت غذا قیمت آن نیز برایتان مهم است می توانید رستوران باربارا (Barbar Restaurant) را انتخاب نمایید. محیطی آرام و سرویس دهی مناسب از دیگر امتیازات آن است.رستوران Barbar در منطقه حمرا بیروت قرار گرفته است و گزینه ی مناسبی برای میان وعده هاست .در این رستوران انواع ساندویج و پیتزاهای لبنانی و نوشیدنی ها سرو می شود.

رستوران Barbar

رستوران Barbar

رستوران Barbar

رستوران Barbar

از دیگر رستوران های لبنانی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. Society
  2. Babel Bay
  3. Cafe Em Nazih
  4. و …
about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×