لبنان

شهر بیروت در لبنان

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که مایلید تور لبنان را تجربه کنید ،پیشنهاد میکنم در این سفر شهر زیبای بیروت را حتما ببینید.طبیعت شهر بیروت ،این شهر را در شمار زیباترین شهر های لبنان قرار داده است.آثار تاریخی متعدد ، کوههای سرسبز و ساحل دریای مدیترانه از جاذبه های این شهر است و گردشگران بواسطه آنها به این شهر وارد می شوند و این شهر را از دیدنی های لبنان بحساب می آورند.

تصاویر شهر بیروت

تصاویر شهر بیروت

بیروت یکی از بعنوان یکی از شهرهای توریستی و پایتخت لبنان در شبه جزیره‌ای از کوه‌ پایه‌ های لبنان در میانگاه کشور جای گرفته است و از لحاظ تجارت بسیار مهم بوده است و به دلیل اینکه دانشگاه های زیادی در این شهر وجود دارد جزو یکی از مراکز مهم فرهنگی در شرق جهان عربی محسوب می شود.

آب و هوای بیروت

بیروت به دلیل آب و هوای مطلوب و معتدل در تمامی ایام سال توریست می پذیرد ولی اغلب فصل های بهار و پاییز بهترین زمان سفر به این شهر محسوب می شود تاگردشگران از تفریحات آبی لبنان بهره مند شوند در ضمن زمستان های این شهر شبیه به ایران می باشد گاهی سرد و گاهی بارانیست.

شهر بیروت لبنان

شهر بیروت لبنان

بیشتر جاهای دیدنی شهر بیروت را آثار تاریخی تشکیل میدهند.در سفر به بیروت به مسجد محمد امین که شباهت زیادی به مسجد سلطان امیر احمد در استانبول دارد، سری بزنید.موزه ملی ،حمام رومی ها ،صخره های روشه از دیدنیهای مهم بیروت و مورد توجه توریستان است.بازدید از این دیدنیهای بیروت هزینه زیادی ندارد و تورهایی همراه لیدر برایتان در نظر گرفته می شود که براحتی میتوانید از این اماکن دیدن کنید، آدرس مکان های دیدنی بیروت هم در کنار معرفی شان در سایت آمده است البته میتوانید تصاویر عکس های شهر بیروت را هم در این صفحه ببینید.

مرکز شهر بیروت

مرکز شهر بیروت

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×