لبنان

تور بیروت

یکی دیگر از تورهای محبوب لبنان در بین ایرانیان ،تور بیروت ست.بیروت یک از زیباترین شهرهای ساحلی لبنان است و بعلت قرار گرفتن در شبه جزیره‌ای دریای مدیترانه و داشتن سواحل زیبا،هزاران توریست را از کشورهای مختلف جهان به خصوص ایران را به سوی خود جذب می کند و جالب است بدانید زبان های رایج در شهر بیروت به علاوه زبان فرانسوی و انگلیسی، زبان عربی نیز می باشد.

تور بیروت پاییز

تور بیروت پاییز

تور بیروت لبنان از موفق ترین تورهای لبنان بشمار می آید.در این تور ،گردشگران اقامت راحت و دلچسبی را تجربه می کنند، از هتل های بیروت به تفریحات بیروت دسترسی راحتی وجود دارد و خدمات ارائه شده در هتل ها ،رفت و آمد را برای گردشگران آسان تر میکند.آب و هوای بیروت به گونه ای ست که استفاده از تفریحات این شهر در بهار و تابستان ،جذاب تر است و بنابراین تور بیروت بهار بیشتر از سایر ایام سال طرفدار دارد.

تور بیروت نوروز

تور بیروت نوروز

هتل های بیروت اکثرا نوساز و بسیار شیک هستند.امکانات این هتل ها شما را از هر تفریح دیگری بی نیاز می کند. معمولا در هتل های 5 ستاره در بیروت برنامه های ویژه ای برای گردشگران برگزار می شود و ساعتهای مفرحی را برای آنها رقم میزند،پس برای اطلاع از هزینه تور لبنان و یا رزرو تور بیروت دقیقه نود با همکاران ما در آژانس سعادت سیر گیتی تماس حاصل فرمایید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×