لبنان

فرودگاه بیروت

کشور لبنان یک کشور توریست پذیر است و جاذبه های گردشگری لبنان از هر جهت بی نظیر و رویایی است،از طرفی برای حمل و نقل مسافران فرودگاه های بین المللی زیاد در نقاط مختلف این کشور وجود دارد.این فرودگاه های لبنان دارای امکانات نسبتا خوب و پیشرفته ای هستند و روزانه مسافران زیادی را به لبنان می‌آورند و از لبنان به مقاصد مختلف در دنیا می رسانند به طور کلی می توان گفت تور لبنان یکی از محبوبترین تورهای دنیا است.در این مقاله به معرفی مختصر فرودگاه های بین المللی لبنان می پردازیم.

عکس فرودگاه لبنان

عکس فرودگاه لبنان

فرودگاه لبنان

فرودگاه لبنان

فرودگاه بین المللی بیروت یا فرودگاه بین‌المللی رفیق حریری یکی از بهترین و معروف ترین فرودگاه های بین المللی لبنان است که 9 کیلومتری جنوب بیروت واقع شده‌ است و تنها 10 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد و و روزانه ایرلاین های بسیار معروفی از سراسر دنیا همچون شرکت هواپیمایی خاورمیانه، وینگز آو لبنان، ترنس مدیترنین ایرویز و مد ایرویز به این فرودگاه پروازهای متعددی دارند.

سایت فرودگاه بیروت

سایت فرودگاه بیروت

فرودگاه بیروت یک فرودگاه عمومی یا همگانی با کد یاتا BEY و ایکائو OLBA می باشد و شامل دو باند فرود آسفالت با طول باند 3250 متر می باشد جالب است بدانید این فرودگاه 27 متر بالا تر از سطح دریا قرار دارد.این فرودگاه در سال 1954 جایگزین فرودگاه بیر حسن در شمال بیروت شد و دارای یک ترمینال مدرن می باشد و امروزه به عنوان یکی از دیدنی ترین فرودگاه های جهان شناخته می شود.

فرودگاه بیروت لبنان

فرودگاه بیروت لبنان

در آخر می توان گفت شما می توانید با مراجعه به آژانس خدمات هواپیمایی و سایت لبنان دات نت با خیال راحت رزرو هتل خود را انجام داده و بلیط هواپیما را تهیه کنید.از بهترین و معروفترین شهرهای لبنان می توان به بیروت، طرابلس و جزین و … اشاره کرد، که هر کدام زیبایی های خود را دارا می باشد.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×