لبنان

درباره لبنان

بعضی عادت دارند قبل از سفر،درباره مقصد تحقیق کنند،اگر مقصد شما لبنان است و میخواهید همه چیز درباره كشور لبنان را بدانید ،باید گفت: لبنان کشوری در غرب قاره آسیا که از شمال با کشور سوریه و در جنوب با فلسطین هم مرز میباشد.موقعیت جغرافیایی لبنان در نقطه تلاقی منطقه مدیترانه و دنیای عرب منجر به پدید آمدن تاریخی غنی و تنوع دینی ، نژادی و فرهنگی شده است. لبنان را عروس خاورمیانه گویند و پایتخت لبنان بیروت نام دارد و این کشور در زمره شهرهایی است که بیشترین بازدیدکنندگان لبنان را به خود جذب می‌کنند.

همه چیز درباره لبنان

همه چیز درباره لبنان

فراوانی گردشگاههای موجود در کناره سواحل تفریحی لبنان،وجود بنادر طبیعی،زیبایی های طبیعی ،گیاهان گرمسیری،نوار ساحلی با صخره های بزرگ،غارهای زیبا،امکانات مناسب دریا برای هر نوع ورزشهای آبی،از هتلهای 5 ستاره تا پانسیونهای بسیار خوب،شهری رويایی را آفریده است که گردشگران با هر نوع سلیقه بتوانند تعطیلات دلخواه خود را در آنجا سپری کنند.

اطلاعاتی درباره کشور لبنان

  • زبان رسمی: عربی
  • واحد پول:پوند لبنانی (ليره)
  • جمیعت: 4224000 نفر
  • مختصات جغرافیایی: 33 درجه و 50 دقیقه شمالی 35 درجه و 50 دقیقه شرقی
  • آب و هوای لبنان: هوای سواحل لبنان در زمستان ها سرد و بارانی و در تابستان ها گرم و شرجی است.
  • پیش شماره : 00961
معلومات درباره لبنان

معلومات درباره لبنان

بهترین زمان سفر به لبنان

اگر می خواهید سفری به یادماندنی داشته باشید،فصل بهار انتخاب مناسبی خواهد بود. زیرا می توانید روزهای طولانی با آفتاب ملایم و گل های رنگارنگ و شب های خنک با دریایی آرام را تجربه کنید.

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×