لبنان

تور لبنان زمستان 96

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]

با توجه به اینکه در تور لبنان زمستان دیگر نمیتوان از تفریحات و پارک های آبی استفاده کرد،این تور کمتر مورد استقبال قرار می گیرد اما برنامه های متنوع و سایر جاذبه های گردشگری لبنان، در این فصل ، گردشگران بسیاری را به این شهر دعوت می کند پس اگر در فصل زمستان به کشور لبنان سفر می کنید پس حتما لباس گرم به همراه داشته باشید چون در زمستان این شهر سرمای خشکی را بدنبال دارد .در این قسمت تور لبنان را در بیهترین هتلها برایتان شرح خواهیم داد.

تور لبنان زمستان 96

تور لبنان زمستان 96

تور لبنان یکی از لوکس ترین تورهای آسیایی می باشد که علاقه مندان زیادی از اقصی نقاط دنیا دارد. پکیج تور لبنان زمستان 96 شامل تور لبنان دی 96، تور لبنان بهمن 96 و تور لبنان اسفند 96 که با خدمات متنوع و مختلف ارائه می گردد.قیمت تور لبنان زمستان 96 بسته به انواع خدمات تور و شرایط مختلف، متغیر می باشد. تور زمستان لبنان 96 را می توانید از طریق سایت لبنان دات نت که با آژانس های مسافرتی معتبر و با تجربه همکاری دارد، تهیه نمایید.

 

در لیست زیر تعدادی از هتل های لبنان که در تور لبنان زمستان قابل رزرو می باشند ارائه شده است. چنانچه هتل دیگری مد نظرتان می باشد که در لیست زیر وجود ندارد، امکان رزرو آن نیز فراهم می باشد.

هتل درجه
قیمت 2 تخته قیمت 1 تخته شهر توریستی توضیحات
هتل دیپلمات *4 تماس بگیرید تماس بگیرید بیروت زمستان 96
هتل آرکادامارینا *4 تماس بگیرید تماس بگیرید بیروت زمستان 96
هتل پرتمیلیو *5 تماس بگیرید تماس بگیرید بیروت زمستان 96
هتل کرال بیچ *5 تماس بگیرید تماس بگیرید بیروت زمستان 96
هتل پرتالونا *5 تماس بگیرید تماس بگیرید بیروت زمستان 96

 

خدمات تور لبنان زمستان 96

  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای فارسی زبان
  • اقامت با صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بلیت رفت و برگشت ایران ایر

تلفن جهت رزرو تورهای زمستانی لبنان : 54 44 67 43 021

about

مطالب مفید سفر

سال ها تجربه ما در زمینه برگزاری تور لبنان و ارائه خدمات مناسب به گردشگران موجب شده بتوانیم با حمایت مشتریانمان بگوییم که در این زمینه تخصص داریم. شما میتوانید با دریافت بهترین قیمت تور لبنان و هتل لبنان از ما انتخاب بهتری داشته باشید.

ضرر ندارد ما پیشنهادهای خوبی برای شما داریم.

تلفن ویژه فروش تور لبنان

021 43 67 44 54

×